Ślub w stylu vintage

Przyjęcie weselne należy do najważniejszych wydarzeń w życiu, które młoda para chce zapamiętać jako wyjątkowe, niepowtarzalne i niezwykłe. Pieczołowite przygotowania trwają często kilka miesięcy, aby w ten jeden dzień uroczystości nadać wyjątkowy charakter. Coraz większą popularność zdobywają wesela w stylu vintage, łączące współczesność i dawne epoki. Przyjęcie w takim charakterze to miłe zaskoczenie dla gości, a także wdzięczne tło do oryginalnych fotografii.

Fotografia ślubna Vintage Legnica

Styl vintage to spojrzenie w przeszłość i odtworzenie pewnych detali sprzed 30 i więcej lat. Za pomocą przemyślanych elementów dekoracji, fasonu garnituru i sukni ślubnej przenosi w dawny świat. Nowoczesność łączy się ze stylami dawnych epok, sprawiając, że przyjęcia zyskują klasę i elegancję. Niewątpliwie zaplanowanie takiego przedsięwzięcia wymaga czasu i pomysłu, ale trendy i moda ślubna podążają właśnie w tym kierunku. To wspaniała okazja, by przenieść się na chwilę w klimat wybranej epoki, a jej urokiem oczarować zaproszonych gości. Wesela, na których prezenty wręcza się wyłącznie państwu młodym odchodzą już w zapomnienie. Dziś to organizatorzy przyjęć ślubnych chcą zaskoczyć swoich najbliższych i sprawić, by ten wyjątkowy dzień na trwałe wpisał się również w ich pamięć.

 fotografia-slubna-legnica

Styl vintage to esencja wdzięku, prostoty i estetyki. Klasa sama w sobie, podkreślona umiejętnym doborem tkanin, wyszukanych zdobień, oryginalnych dodatków. Całość powinna się komponować sprawiając poczucie lekkości, delikatności i czystości. Styl vintage nie może obejść się bez koronek, pereł, porcelany, starych fotografii, skórzanych walizek, itp. Suknia panny młodej powinna nawiązywać do dawnego stylu krojem, zdobieniami, z dodatkiem długiego welonu lub stylowego toczka, ewentualnie koronkowej parasolki. Pan młody natomiast garniturem z kamizelką, szelkami u spodni lub elegancką poszetką, czyli chusteczką w górnej kieszeni marynarki. Takie piękne rzeczy można znaleźć w schowkach rodziców czy wujostwa, a odświeżone będą miały swoje drugie życie.

fotografia-slubna-vintage4

Dopełnieniem wyszukanego stroju pary młodej będzie dekoracja z sentymentem przenosząca do dawnych czasów. Liczy się każdy szczegół, np. element koronki pojawiającej się w zaproszeniach, serwetach na weselnych stołach, czy fakturze tortu. Umiejętnie dobrany charakterystyczny element sprawi, że cała dekoracja będzie spójna i zachwycająca, bo to właśnie drobiazgi potrafią zadecydować o ogólnym wrażeniu. Kompozycja musi współgrać, nawiązywać do jednego stylu, bo prostota i elegancja zawsze są w modzie.

Najważniejszym elementem jest jednak dobre samopoczucie młodej pary. Przestrzeń powinna być tak zaaranżowania, a atmosfera na tyle sprzyjająca, aby poczuli się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Dopełnieniem całości będzie zatrzymany kadr na fotografii pozwalający powracać do tych chwil w dowolnym momencie…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz