Ślub i wesele w Lubinie

Ślub to wydarzenie, które nadaje naszemu życiu nowe znaczenie. Dlatego ważne jest, by ten dzień był jednym z najpiękniejszych. Wesele w Lubinie Wasi goście będą wspominać przez długi czas.
Wybierając kościół w Lubinie zastanówcie się czego oczekujecie od miejsca. Lubińskie świątynie, takie jak p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa czy p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, to efektowne miejsca, gdzie ceremonia będzie odbywać się w wyjątkowym klimacie. Ten drugi kościół zbudowany został w konstrukcji szachulcowej, która nadaje jego konstrukcji specyficznego i oryginalnego wyglądu. Dla ceniących przestrzeń i nowoczesne formy czekają kościoły p.w. św. Wojciecha, p.w. Jana Bosko, czy św. Jana Sarkandra. Jeśli chcecie zachwycić swoich bliskich barokowym wnętrzem kościoła, które podkreśli elegancję waszej ceremonii, wybierzcie kościół p.w. Matki Bożej Częstochowskiej. Pomimo jego gotyckiego wyglądu na zewnątrz, w środku znajdziecie bajeczny ołtarz barokowy, renesansową ambonę i fenomenalne witraże. Decydując się na ślub kościelny narzeczeni muszą odbyć kursy przedmałżeńskie, które organizowane są w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz p.w. św. Maksymiliana Kolbe.

fotografia slubna lubin
Z pewnością nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem odpowiedniej sali weselnej. Domy weselne, restauracje i hotele, których w okolicy jest sporo, prześcigają się w ofertach dla przyszłych nowożeńców. Pamiętajcie tylko o wcześniejszej rezerwacji terminu. Organizacja zabawy weselnej, wybór dekoracji i kupno tortu weselnego to żaden problem. W Lubinie znajdziecie wiele kwiaciarni, cukierni i sklepów posiadających rozbudowaną ofertę weselną. Podobnie jeśli interesuje Was profesjonalna fotografia ślubna, Lublin ma wiele do zaoferowania. Sesja ślubna w Lubinie może być wspaniałym doświadczeniem. To miasto pełne zabytków i magicznych miejsc, gdzie warto skorzystać ze scenerii parków, wzgórza zamkowego czy murów miejskich. Ciekawym terenem jest Piaskownia Obora o raz Strzelnica Przylesie. Także okolice poza terenem miasta mogą stać się wyjątkową scenerią do ślubnych fotografii. Wszystko zależy od Waszych potrzeb i tego, co zaproponuje Wam fotograf, Lubin z pewnością zaskoczy Was swoimi możliwościami.

fotografia slubna lubin
Urząd Stanu Cywilnego to miejsce, o którym nie możecie zapomnieć, nawet jeśli decydujecie się na ślub konkordatowy. Narzeczeni muszą wybrać się do USC w celu złożenia oświadczenia o braku przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa. Musicie zrobić to najpóźniej miesiąc przed planowaną datą ślubu cywilnego. Nie zapomnijcie o dowodach osobistych i odpisach skróconych aktu urodzenia, a także o opłacie w wysokości 84 zł. Przy ślubie konkordatowym zostanie Wam wydane zaświadczenie, z którym musicie udać się do parafii. Urząd Stanu Cywilnego mieści się w Lublinie w budynku Urzędu Miejskiego, przy ul. Kilińskiego 10 (pokoje 8,10, 12).

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz