Ślub i wesele w Bolesławcu

Młode pary pragnące swój najważniejszy dzień w życiu spędzić w Bolesławcu i tam zorganizować swoją ślubną  sesję fotograficzną nie będą zawiedzione. Miasto z bogatą historią, zabytkami i parkami stanowi wspaniałe miejsce do zdjęć. Na pierwszy plan wyłania się oryginalna starówka, która jest prawdziwą wizytówką miasta. Dawne odrestaurowane kamienice, kunsztowne bramy i szyldy, urokliwe planty miejskie, barokowy ratusz i piękna fontanna, to wymarzone miejsce na ślubną fotografię.

 fotograf ślubny bolesławiec

Swoje podwoje chętnie użyczy małżonkom Teatr Stary w Bolesławcu, który wręcz zachęca do stylowych fotografii, zainspirowanych wyjątkowym wnętrzem, a także magią kinematografii. Już tylko od pomysłowości i wyobraźni młodej pary zależy efekt końcowy. W teatralnych kulisach można zainscenizować wiele interesujących i nieprzeciętnych ujęć.

fotografia slubna Boleslawiec

Bolesławiec, to również miejsce nierozerwalnie związane z ceramiką. Naczynia z charakterystycznymi dekoracjami wykonanymi tzw. techniką stempelkową są znane na całym świecie. Z miłości do gliny – symbolu tego regionu i umiłowania tradycji, co roku pod koniec sierpnia organizowana jest GLINIADA. Uczestnicy tej wyjątkowej parady są wysmarowani od stóp do głów gliną. Przed laty zdjęcia ze ślubu odważnych małżonków w tej nietypowej scenerii, obiegły wszystkie najważniejsze tytuły prasowe w Polsce. Sukcesu medialnego może nie da się już powtórzyć, ale dobrej zabawy i oryginalności nie można sobie odmówić.

Na wyjątkową uwagę zasługuje jeszcze jedno charakterystyczne dla Bolesławca miejsce – kamienny wiadukt kolejowy nad rzeką Bóbr. Uchodzi on za cudo inżynierii kolejowej i jest jednym z najdłuższych w Europie. Wyremontowany, pięknie oświetlony zachwyca dniem i nocą. Zawsze będzie jednak wyłącznie tłem, ponieważ siła uczuć zakochanych jest zawsze na pierwszym planie…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz